Studia psychologiczne

Luźne, niesocjoniczne rozmowy

Re: Studia psychologiczne

Postprzez Sedna Cz sty 05, 2017 11:37 pm

Biorąc pod uwagę jak dużo na tym forum można znaleźć postów Nany z albatros wedrowny od rzeczy, pisaniem o sobie i innych ludziach z prywatnego życia, mam wątpliwości co do jej deklarowanych potrzeb kontaktu z ludźmi i zaistnienia w środowisku :???: .

Cóż, ale każdy lubi swoje własne historie.
Sedna
α

Socjotyp: ESE

Postprzez Nana Śr sty 11, 2017 5:49 pm

Nana napisał(a):Niedługo zabieram się za biografię Hawkinga zachęcona tą wzmianką: Pomimo tak zaawansowanej niepełnosprawności Hawking jest bardzo aktywny w fizyce, a także w życiu publicznym. Przebieg choroby u Hawkinga jest nietypowy, cierpi na wyjątkowo przewlekłą formę ALS. Przeżycie 10 lat jest ewenementem, a Hawking choruje już ponad pięćdziesiąt lat. Twierdzi, że mimo choroby jest szczęśliwy. Czaicie bazę?
- Nie dożyje pan do 30-stki.
Pierwsza reakcja: depresja, picie, wiadomo. Dwa latka.

I jak na złość zagina czasoprzestrzeń - jak to fizyk - dożywając sędziwych lat. Przy okazji zostając Stephenem Hawkingiem. Trzeba mieć tupet!

Się zabrałam się iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... S. H. jest dla mnie kolejnym dowodem na to, że inteligentny, pełen humoru człowiek przystosuje się do wszystkiego. Imponujące:

Irytowanie się na moja niesprawność byłoby stratą czasu. Ludzie nie mają czasu dla kogoś, kto się zawsze złości lub narzeka. Trzeba iść ze swym życiem do przodu, i myślę, że udawało mi się to nieźle.
Tylko ten, kto kocha, widzi, co jest prawdziwe w człowieku.
Nana
ɣ

Socjotyp: ESI
Poprzedni login: Nana

Postprzez Nana Pt sty 20, 2017 9:28 pm

Słowo na dziś:

Rezyliencja

Obrazek
Tylko ten, kto kocha, widzi, co jest prawdziwe w człowieku.
Nana
ɣ

Socjotyp: ESI
Poprzedni login: Nana

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park