Kącik sympatycznych obserwacji socjonicznych

Re: Kącik sympatycznych obserwacji socjonicznych

Postprzez Nana Cz gru 01, 2016 2:59 pm

___
Tylko ten, kto kocha, widzi, co jest prawdziwe w człowieku.
Nana
ɣ

Socjotyp: ESI
Poprzedni login: Nana

Postprzez świergotek Cz gru 01, 2016 10:05 pm

Cyborg Henry musi uratować swoją żonę, a zarazem twórcę, pojmaną przez psychopatycznego tyrana o telekinetycznych mocach i jego armię najemników.
LIE-2Ni
świergotek
ɣ

Socjotyp: LIE
Poprzedni login: diabeuek

Postprzez malna Cz gru 01, 2016 10:53 pm

świergotek napisał(a):Cyborg Henry musi uratować swoją żonę, a zarazem twórcę, pojmaną przez psychopatycznego tyrana o telekinetycznych mocach i jego armię najemników.

Nie wiem, ale poproszę od razu dwa.
EII Ne

a lot of hope in one man tent
malna
δ

Socjotyp: EII
Poprzedni login: malna

Postprzez Nana Śr sty 11, 2017 12:42 pm

___
Nana
ɣ

Postprzez carlos Cz lut 02, 2017 12:10 pm

student ESTj o niedokończonym projekcie z programowania (otrzymawszy już ocenę dobrą) napisał(a):Jeśli Pan chce, to wyślę ostateczną wersję programu po sesji, ponieważ i tak planowałem dokończyć projekt, chociażby dla własnej satysfakcji, jako, że denerwuje mnie nieposłuszeństwo napisanych przeze mnie komend.

:D
carlos
α

Socjotyp: SEI

Postprzez malna Cz lut 02, 2017 7:54 pm

^ Nigdy nie wiem, na ile intencjonalnie LSE są śmieszne. Obstawiam 20% żartem, 80% serio. W każdym razie są świadomi tego, jak brzmią.
EII Ne

malna
δ

Postprzez klementynka Cz lut 02, 2017 10:51 pm

student ESTj o niedokończonym projekcie z programowania (otrzymawszy już ocenę dobrą) napisał(a):Jeśli Pan chce, to wyślę ostateczną wersję programu po sesji, ponieważ i tak planowałem dokończyć projekt, chociażby dla własnej satysfakcji, jako, że denerwuje mnie nieposłuszeństwo napisanych przeze mnie komend.

To jest piękne
klementynka
δ

Poprzedni login: rwlrwl

Postprzez malna Pn lut 06, 2017 4:13 pm

Fe niecenione (intro Delta)

recenzuje opowiadanie:
"motywem przewodnim zaczęły stawać się soul bonds, czy inne takie dziwne, niestrawne. Miłość jest Wielka, Powalająca i Nieokiełznana, niczym zapach unoszący się z Toi Toiów na imprezie plenerowej. I chyba jednak dochodzę do wniosku, że to w sumie ani Toi Toi, ani Faraon Prusa - tak naprawdę to wcale nie muszę"

żywo empatyzuje, kiedy przybiegam się do niej wypłakać:
"#greckatragedia #krewkrewwszedziekrew"
EII Ne

malna
δ

Postprzez krokodylek astralny Cz lut 23, 2017 5:20 pm

Moje kilkutygodniowe doświadczenie z pracy na kasie w hipermakrecie: na nowy system jednej kolejki do wszystkich kas narzekali tylko bardzo starzy ludzie, a oprócz tego jedno znerwiconawe LIE w średnim wieku i jedna LSI w przedziale wiekowym 25-30. :nlg:
Spoiler:

Choć nie jestem do pisania
ani do rysowania
leżę sobie dumnie
przyjemnie w tej trumnie!

IEI :fe:
krokodylek astralny
β

Socjotyp: IEI
Poprzedni login: Bium

Postprzez Nana Cz lut 23, 2017 8:16 pm

___
Nana
ɣ

Postprzez Nana N mar 05, 2017 9:16 pm

___
Nana
ɣ

Postprzez krokodylek astralny Pt mar 10, 2017 2:50 pm

LSE lubią nadawać swoim partnertom ksywy typu: Kaczuś, Dzidzia, Pan Marchewka, a potem stosować je niezależnie od tego kiedy i do kogo mówią. Inna obserwacja - LSE lubi tegoż rodzaju przydomki również sobie i używać ich w
następujący sposób: "O nieee, czemu Stefan to obejrzał, Stefana boli teraz brzuszek" albo "Kajojinka czuje się be z powodu zakazu aborcji" albo "Grubolinek-Babulinek się przestraszył i zrobił siusiu, teraz Bodzio będzie musiał sprzątać". :D
Spoiler:

ani do rysowania
leżę sobie dumnie

krokodylek astralny
β

Postprzez dormi N mar 12, 2017 2:19 pm

Bjuł napisał(a):LSE lubią nadawać swoim partnertom ksywy typu: Kaczuś, Dzidzia, Pan Marchewka, a potem stosować je niezależnie od tego kiedy i do kogo mówią. Inna obserwacja - LSE lubi tegoż rodzaju przydomki również sobie i używać ich w
następujący sposób: "O nieee, czemu Stefan to obejrzał, Stefana boli teraz brzuszek" albo "Kajojinka czuje się be z powodu zakazu aborcji" albo "Grubolinek-Babulinek się przestraszył i zrobił siusiu, teraz Bodzio będzie musiał sprzątać".

wydaje mi się, że to często jest też stosowane w taki sposób, żeby nie zrobić komuś przykrości. w sensie - np. mam ogromny problem z zapamiętywaniem imion i nazwisk ludzi, którzy są mi też bliscy, dlatego zdarza mi się stosować różne kotki, myszki, bąbelki, pączusie, cukiereczki, kaczuszki w każdej sytuacji, bo nie chciałabym, żeby ktoś się ze mną poczuł niekomfortowo, że znam go iks lat a zdarza mi się zapominać, jak się nazywa albo ogólnie mi się zdarza :???: :P
if ~SEE —> IEE v IEI
dormi

Socjotyp: IEE

Postprzez malna N mar 12, 2017 3:52 pm

Moja przeszło dziewięćdziesięcioletnia ciocia mówiła do nas wszystkich "Lala" na tej zasadzie.
EII Ne

malna
δ

Postprzez Helenka Pn mar 13, 2017 9:57 am

malna napisał(a):^ Nigdy nie wiem, na ile intencjonalnie LSE są śmieszne. Obstawiam 20% żartem, 80% serio. W każdym razie są świadomi tego, jak brzmią.

Mam wrażenie, że LSE grubą kreską oddzielają żarty i zabawę od rozmów na inne tematy i słabo przełączają się pomiędzy jednym trybem a drugim. Ja lubię przeplatać większość rozmów (na różne tematy) delikatnymi żartami - z LSE się po prostu tak nie da. To LSE decyduje kiedy "ma być śmiesznie" i przeważnie to ich "śmiesznie" jest ni przypiął ni przyłatał do ogólnej atmosfery w danej chwili. Wydaje mi się, że kiedy LSE chce świadomie być śmieszne, to ten humor jest tak "grubo ciosany", że każdy się zorientuje o co chodzi. W innych przypadkach, jeśli LSE powiedziało coś zabawnego w sposób niezamierzony, a ktoś zwróci na to uwagę, LSE się albo wkurzy, albo obrazi. :lol1: (Ewentualnie miałam pecha, bo spotkałam same LSE, które tak robiły.)

Z tym nadawanie ksyw też zauważyłam. W ogóle wydaje mi się, że delta lubi ludzi nazywać wszelkimi przezwiskami i sama też lubi być tak nazywana. Wszystkie moje szkolne przezwiska były deltowego autorstwa :szok2:
SEI-zależy-kiedy
Helenka
α

Socjotyp: SEI

Postprzez krokodylek astralny Pt mar 17, 2017 10:27 pm

mrumru napisał(a):
Bjuł napisał(a):LSE lubią nadawać swoim partnertom ksywy typu: Kaczuś, Dzidzia, Pan Marchewka, a potem stosować je niezależnie od tego kiedy i do kogo mówią. Inna obserwacja - LSE lubi tegoż rodzaju przydomki również sobie i używać ich w
następujący sposób: "O nieee, czemu Stefan to obejrzał, Stefana boli teraz brzuszek" albo "Kajojinka czuje się be z powodu zakazu aborcji" albo "Grubolinek-Babulinek się przestraszył i zrobił siusiu, teraz Bodzio będzie musiał sprzątać".

wydaje mi się, że to często jest też stosowane w taki sposób, żeby nie zrobić komuś przykrości. w sensie - np. mam ogromny problem z zapamiętywaniem imion i nazwisk ludzi, którzy są mi też bliscy, dlatego zdarza mi się stosować różne kotki, myszki, bąbelki, pączusie, cukiereczki, kaczuszki w każdej sytuacji, bo nie chciałabym, żeby ktoś się ze mną poczuł niekomfortowo, że znam go iks lat a zdarza mi się zapominać, jak się nazywa albo ogólnie mi się zdarza :???: :P

Chyba się niejasno wyraziłam, ale to dlatego, że Standing Bear Fiozą. :plz5: Chodziło mi o to, że LSE ma np. męża o ksywie Kaczuś, Dzidzia, Pan Marchewka i potem często posługuje się tymi nazwami bez nakreślenia kontekstu, np. pisze ważnego, publicznego posta na fejsbuku, a ja głowię się kim te Kaczusie i Dzidzie do cholery są.

BTW, na pewno jesteś LSE, a nie IEE? ;)
Spoiler:

ani do rysowania
leżę sobie dumnie

krokodylek astralny
β

Postprzez Nana So mar 25, 2017 3:50 pm

___
Nana
ɣ

Postprzez świergotek Cz kwi 13, 2017 9:27 am

LIE: gdyby coś tam... ja jak widzę "gdyby", to przestaję już czytać - no bo tak nie jest.
LIE-2Ni
świergotek
ɣ

Socjotyp: LIE
Poprzedni login: diabeuek

Poprzednia strona

Powrót do Socjonika w praktyce