Związki z Betą NF

EIE IEI LSI SLE

Re: Związki z Betą NF

Postprzez czarodziejka Wt lis 29, 2016 3:31 pm

+ Też to, że LSI potrzebuje trochę dramatu w związku.... nie wiem czemu może to zapotrzebowanie na Fe i intensywne emocje. Więc takie zachowania EIE się w to wpisują. No ale oczywiście wszystko w zdrowych dawkach... bo jak się robi toxic to nie jest już dobrze.
czarodziejka
β

Socjotyp: LSI

Postprzez Marco Wt lis 29, 2016 8:09 pm

czarodziejka napisał(a):LSI potrzebuje trochę dramatu w związku....

:szok2:
Marco

Postprzez Intruz Wt lis 29, 2016 8:44 pm

Obrazek
Intruz
ɣ

Socjotyp: ILI

Postprzez Irka Śr lis 30, 2016 8:27 am

mrnoname napisał(a): Gdzie nagle może mu odwalić i zacznie szukać "emocji" gdzie indziej, po czym po chwili wróci?

Pytanie co znaczy konkretnie z tym 'idzie szukać emocji gdzieś indziej'? Brzmi to dla mnie bardzo dwuznacznie. Z czego z jednej strony jeśli EIE, czy ktokolwiek inny ma jakąś potrzebę silnych emocji i nie łamie to zasad związku jaki tworzymy to spoko. Z drugiej strony własnie brzmi to mi na łamanie tych zasad, więc w tym wypadku EIE, czy ktokolwiek inny może już sobie tam 'gdzieś indziej' zostać.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód.
Irka
β

Postprzez czarodziejka Śr lis 30, 2016 11:02 am

Irka napisał(a):
mrnoname napisał(a): Gdzie nagle może mu odwalić i zacznie szukać "emocji" gdzie indziej, po czym po chwili wróci?

Pytanie co znaczy konkretnie z tym 'idzie szukać emocji gdzieś indziej'? Brzmi to dla mnie bardzo dwuznacznie. Z czego z jednej strony jeśli EIE, czy ktokolwiek inny ma jakąś potrzebę silnych emocji i nie łamie to zasad związku jaki tworzymy to spoko. Z drugiej strony własnie brzmi to mi na łamanie tych zasad, więc w tym wypadku EIE, czy ktokolwiek inny może już sobie tam 'gdzieś indziej' zostać.

:+1: Jesli to jest związane z jakąs niewiernością to niech spada na drzewo EIE czy nie EIE
czarodziejka
β

Poprzednia strona

Powrót do Beta